Пластикові вікна REHAU від виробника

Оберіть якісні німецькі вікна

Досвід. Значний досвід роботи німецького концерну гарантує високі експлуатаційні характеристики, адже виготовляє віконні профілі більше 60 років.
Надійність. Надійність забезпечується завдяки виготовленню на АП «REHAU», де проводяться регулярні перевірки та підвищення професійного рівня працівників.
Якість. Висока якість підтверджена постачанням профільних систем лише з заводів країн Європейського Союзу.
Екологічність. Продукція REHAU безпечна для здоров’я людей, а також не шкодить навколишньому середовищу, що підтверджено сертифікатами європейського та українського зразка.

REHAU Euro-Design 60

Конструктивна глибина: 60 мм

Кількість камер: 3

Максимальна товщина склопакету: 32 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі: Rf = 0,65 м²К/Вт

Звукоізоляція: до Rw,P = 41 дБ

REHAU Euro-Design 70

Конструктивна глибина: 70 мм

Кількість камер: 5

Максимальна товщина склопакету: 40 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі: R= 0,8 м²K/Вт

Звукоізоляція: до Rw,P = 43 дБ

REHAU Brillant-Design

Конструктивна глибина: 70 мм

Кількість камер: 5

Максимальна товщина склопакету: 40 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі: R= 0,8 м²K/Вт

Звукоізоляція: до Rw,P = 43 дБ

REHAU SYNEGO

Конструктивна глибина: 80 мм

Кількість камер: 7

Максимальна товщина склопакету: 50 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі: R= 1,0 м²K/Вт

Звукоізоляція: до Rw,P = 46 дБ

REHAU GENEO Rau-Fipro X

Конструктивна глибина: 86 мм

Кількість камер: 6

Максимальна товщина склопакету: 52 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі: Rf* = 1,16 м²K/Вт

Звукоізоляція: до Rw,P = 50 дБ

ЯК ОБРАТИ ВІКНО ВІДПОВІДНО ДО ТИПУ ПРИМІЩЕННЯ?

Замовляйте вікна REHAU в Сертифікованих Партнерів

Інфолінія: 073-23-02-023

КУПИТИ ВІКНА ЗАПОРІЖЖЯ

Сучасне виробництво металопластикових вікон відповідає всім вимогам клієнтів, при цьому співвідношення ціни та якості залишається оптимальним. Такі конструкції впевнено задовольняють основні функції, а також слугують гармонійним доповненням будь-якого інтер’єру.

Чому варто купити пластикові вікна від виробника DWC?

Спеціалісти у світі металопластикових конструкцій DWC радять звернути увагу на вікна Рехау, ціни на які будуть доступними для більшості клієнтів, а в якості не доведеться сумніватися. Вони мають масу переваг:

 1. При виготовленні використовуються відбірні матеріали. Німецький ПВХ профіль гарантує довготривале використання та міцність конструкції. Пластикові вікна на балкон чи у кімнати порадують своїми експлуатаційними можливостями.
 2. Різноманітність дизайнів вражає. Унікальна декоративна обробка дозволяє встановити вікна, що доповнюють інтер’єр та екстер’єр будь-якої споруди в Запоріжжі.
 3. Універсальність. Власне виробництво компанії DWC дозволяє виготовляти на замовлення конструкції будь-яких форм та складнощів. При цьому шумоізоляція, збереження тепла та сонцезахист (при потребі) гарантується.
 4. Екологічність. Вікна REHAU виготовляються з екологічно чистих матеріалів, тому не несуть загрози здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Продукція має сертифікати якості, тому може встановлюватись у різних закладах, включаючи лікувальні та оздоровчі підрозділи, освітні інституції.
 5. Енергоефективність. Купити пластикові вікна – означає економити на електроспоживанні, адже вони надійно утримують тепло в приміщенні та не дають холоду проникнути всередину.

Коли справа вже дійшла до вибору пластикового вікна, тоді на допомогу приходять фахівці нашої компанії DWC, які допоможуть заощадити вам час і гроші, зробивши по-справжньому розумний вибір! Як ви вже зрозуміли, що на правильний вибір профільної системи впливають:

 • Тип вашої оселі;
 • Клімат вашого регіону.

Варто зазначити, що Запоріжжя знаходиться на території з особливими температурними показниками, де потрібно приділити увагу теплопередачі, тому в приміщеннях, які опалюються рекомендовано віддавати перевагу вікнам з показником опору не менше 0,6 м2К/Вт.

Такі показники ви отримаєте з 3-камерним профілем REHAU Euro-Design 60 з використанням 1-камерного енергозберігаючого склопакету.

Вибір такого виду остіклення гарантує в приміщенні комфортні температурні умови. Енергоефективні профільні системи це однозначно вагомий вклад в економію на витратах за опалення.

Оптимальним рішенням для будь-якої кліматичної зони є вибір в сторону склопакетів з більшою монтажною глибиною та кількістю камер. Монтажна глибина повина становити не менше 70мм, наприклад це моделі Рухау: REHAU SYNEGO, REHAU Euro Design 70, REHAU GENEO. Також в таких вікнах повинен бути 2-камерний склопакет з інертним газом та двошаровим енергозберігаючими напиленнями.

В нашій компанії представлені вікна з різною монтажною глибиною:

 • Rehau Brilliant Design (70-80мм)
 • Rehau Euro Design 60 (60мм)
 • Rehau Euro Design 70 (70мм)
 • Rehau Euro Design 60 (60мм)
 • Rehau Synego (80мм)
 • Rehau Geneo (86мм)

Дізнатись ціну на пластикові вікна та замовити найкращі варіанти в Запоріжжі допоможуть спеціалісти компанії DWC. Довіряйте найкращим, обирайте REHAU.

Заголовок

Popup body text

  X